Serwisowanie instalacji LPG LR i nie tylko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • maxianpl
    Classic
    • 2010
    • 29

    Serwisowanie instalacji LPG LR i nie tylko

    Trasa wypróbowana zgodnie z proponowaną czyli A4, odbicie na Legnicę i kierunek Gorzow Wlp , Szczecin i Kolobrzeg, właśnie tego oczekiwałem, kto chce może pocisnąć autostradą a i potem jest dużo dwupasmówek, nie ma też przeszkód pyrkać sobie 120km/h na prawym pasie oszczędzając, bez blokowania szybszych. Trasa przez Niemcy nieoplacalna, może gdyby celem był sam Szczecin. Fotoradary na Polskich drogach ...hm, jeżeli człowiek od maleńkości przyzwyczajany to mu niestraszne :lol: .Niebo mi sprzyjało /pogoda/ w nocy w lutym byłem szybciej na miejscu ,niż w lato 8) / mniejszy ruch/


    Ps
    Popiepszone drogi w samym Kolobrzegu :lol: , ronda jakieś krzywe, jedno się łączy z drugim, rozwidlenia tuż przed, nawi Garmin/pierwszy raz w życiu nie nadążyła, jak zrobiłem "rundę honorową" wkolo żeby dać jej czas do namysłu, co do wyboru zjazdu i tak się zgubiła :lol:
  • baca10
    RS
    • 2009
    • 6225

    #2
    Serwisowanie instalacji LPG LR i nie tylko

    W związku z licznym zainteresowaniem, polecam z czystym sumieniem:

    PPH FAX
    ul. Pszczyńska 12

    Gliwice
    tel. 32 232 13 30


    Firma specjalizuje sie w montażu jak i serwisowaniu instalacji LPG, posiada autoryzacje LR, wykonuje także naprawy mechaniczne, itp.
    Dla OCP są zniżki, negocjujemy inwidualnie z szefem, jedyny warunek , to wlepa

    Komentarz

    • sparrov
      Rider
      • 2012
      • 378

      #3
      Możecie polecić dobry warsztat LPG z pomorskiego, który zainstaluje Landi Renzo w OII 1.6 MPI BSE?
      Znalazłem Auto Gaz Elektronika Stanisław Buczak. Montował / serwisował ktoś tam?
      Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

      Komentarz

      • Biszczu
        RS
        • 2011
        • 5567

        #4
        baca10, super wszystko pięknie ładnie, ale jakie miasto ? ? ? ? ? ?
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz

        • baca10
          RS
          • 2009
          • 6225

          #5
          Biszczu, Już dopisane,

          Komentarz

          Pracuję...